Hardwarové klíče Sentinel

Sentinel LDK je komplexní systém určený k profesionální ochraně programů a dat.

Ochrana je implementována jednotně a při následné distribuci chráněné aplikace se můžete rozhodnout pro libovolnou formu licencování - HW klíče, SW licence nebo využití cloudu - dodávat SW jako službu.  Produkty řady Sentinel LDK aktivně používají desetitisíce vývojářů po celém světě; síť poboček, distributorů a prodejců poskytuje dodávky klíčů i technickou podporu všude tam, kde je potřeba. Distribuční systém je vybudován tak, že každý vývojář má zaručen svůj unikátní kód (batch code), který bez jeho písemného svolení nemůže být prodán třetí osobě.

Klíče Sentinel poskytují vysokou míru zabezpečení

aplikací před neautorizovaným používáním. Vývojářům a prodejcům umožňují ochránit duševní vlastnictví, udržet kontrolu nad počtem prodaných (a hlavně používaných) licencí a v neposlední řadě poskytují i nástroje pro některé speciální formy prodeje (např. splátky, leasing, pronájem, půjčování, modulový prodej, SW jako služba apod.).
Obsah paměti klíčů (licence HL i SL) je možno pomocí dodávaných utilit bezpečně měnit i na dálku. Pomocí webové stránky, mailu, případně posíláním aktivačních kódů tak můžete měnit podmínky poskytnuté licence v závislosti na požadavcích zákazníka a jeho platební morálce.

Hardwarové klíče Sentinel
Máte zájem o naše služby?

Máte-li zájem o produkty Sentinel, kontaktujte našeho poradce

Vojtěch Vidman
Telefon: 272 766 085
Email: v.vidman@atlasltd.cz

Váš e-mail:

Vaše jméno:

Vaše zpráva:

ODESLAT
Copyright © ATLAS spol. s.r.o  |  Úvod - Atlas DMT - Hardwarové klíče Sentinel - Diskuzní fórum - O nás - Kontakty