Chci chránit - jak začít?

Pro seznámení se s fungováním systému Sentinel LDK nabízíme zaslání Vývojářské sady zdarma. Stačí vyplnit formulář a sadu vám obratem zašleme. Pokud se chcete zastavit a probrat možnosti osobně, kontaktujte nás mailem či telefonicky, nebo do zmíněného formuláře přidejte poznámku.

Vývojářská sada obsahuje DVD s kompletním podpůrným SW Sentinel LDK a po jednom klíči MaxMicro (Driverless), Max (Driverless) a NetTime250 (HASP). Osahat si tak můžete všechny tři základní provedení (MICRO, MINI a MIDI), vyzkoušet obě dostupné konfigurace (HASP i Driverless) a otestovat všechny možnosti ochrany. Klíče mají kód DEMOMA, který je plně funkční, ale jeho tajná data jsou součástí softwaru LDK; jsou tedy volně dostupné a nedoporučuje se užívat je pro ostrou ochranu.

Jakmile se s funkčností LDK seznámíte, vyzkoušíte si implementaci ochrany a jste s jejím fungováním spokojeni, stačí objednat "ostré" klíče. Každý nový zákazník dostane přidělen nový, dosud nepoužitý kód, který pak bude už natrvalo přiřazen jen a jen jemu (na ověřený písemný pokyn je možné takový kód sdílet s partnery či distributory nebo jej dokonce kompletně převést na třetí osobu). Je tedy třeba výše zmíněným formulářem objednat Starter Kit a k němu si zvolit vhodnou startovací sestavu klíčů (od letoška je zaveden nový model prodeje Starter Kitů - více zde (na stránce úplně dole).

Po obdržení Starter Kitu není třeba ochranu implementovat kompletně znovu. Pokud jste si návrh dobře promysleli a nechcete jej zásadně měnit, stačí jen ve zdrojáku vyměnit několik řetězců tajných dat (a přilinkovat jinou knihovnu...) a ochrana bude fungovat s novým kódem místo původního DEMOMA.

V budoucnu pak můžete přiobjednávat libovolná množství klíčů všech typů bez ohledu na původní objednávku. Budete-li potřebovat další kód, není problém objednat další Starter Kit.

Hardwarové klíče Sentinel
Máte zájem o naše služby?

Máte-li zájem o produkty Sentinel, kontaktujte našeho poradce

Vojtěch Vidman
Telefon: 272 766 085
Email: v.vidman@atlasltd.cz

Váš e-mail:

Vaše jméno:

Vaše zpráva:

ODESLAT
Copyright © ATLAS spol. s.r.o  |  Úvod - Atlas DMT - Hardwarové klíče Sentinel - Diskuzní fórum - O nás - Kontakty