O společnosti Atlas, spol.s r.o.

Společnost ATLAS, spol. s r.o. byla založena roku 1990. V současné době pracuje ve firmě 10 zaměstnanců. Od roku 1992 firma sídlí ve vlastních prostorách v Praze na Bohdalci.

Společnost byla založena za účelem vývoje vlastního grafického software pro oblast inženýrských prací. Od začátku ATLAS úzce spolupracuje se švýcarskou firmou Ingenieurbüro Bernhard Pöpping, a to jak v oblasti vývoje, tak i prodeje. V roce 1995 se firma ATLAS podílí společně s firmami GEPRO a Help Service Mapping na vytvoření akciové společnosti POINTER. V rámci této a.s. jsou pak koordinovány některé další vývojové aktivity jak pro český, tak i zahraniční trh. V průběhu dosavadních více než osmi let činnosti se firmě ATLAS úspěšně daří držet pozici jak na českém trhu, tak i na náročném evropském trhu, především ve Švýcarsku a Německu, pronikáme i do Španělska a Itálie.

Vývoj a prodej software však není jedinou činností firmy. Od roku 1991 je ATLAS autorizovaným distributorem systému HASP pro Českou a Slovenskou republiku. Tvůrcem systému HASP je izraelská firma Aladdin. Po spojení dvou lídrů na trhu HW klíčů je HASP technologie nadále rozvíjena pod značkou SafeNet a nadále je na špičce světové technologie v oblasti hardwarových klíčů pro ochranu programů před neoprávněným užíváním a zaujímá jedno z předních míst na trhu v oblasti zabezpečení informačních technologií.

Spolupracující firmy

Během dosavadní činnosti společnost navázala dlouhodobou užší spolupráci s řadou jednotlivců, firem a organizací na vývoji a prodeji software. Následujícím společnostem proto patří poděkování a doufáme, že to s námi ještě nějaký čas vydrží:

Dealeři a distributoři produktů ATLAS

Vzhledem k omezeným možnostem pracovníků společnosti ATLAS spol. s r.o. jsme navázali spolupráci s různými společnostmi při prodeji a distribuci našeho software. Následujícím společnostem proto děkujeme za dosavadní spolupráci:

... načítám mapové podklady

Lokalizace našeho sídla na mapě

Copyright © ATLAS spol. s.r.o  |  Úvod - Atlas DMT - Hardwarové klíče Sentinel - Diskuzní fórum - O nás - Kontakty